Bir Süre Daha Grand Theft Auto 6 Haberi Beklememeliymişiz | Enuygunoyun.com Türkiye'nin Güvenilir Oyun ve Epin WhatsApp Destek

Duyuru

Enuygunoyun.com Yeni Tasarımı İle Hizmetinizde. Ürünlerimizde Yüzde 20 Varan İNDİRİMLER !!!

Bir Süre Daha Grand Theft Auto 6 Haberi Beklememeliymişiz

Bir Süre Daha Grand Theft Auto 6 Haberi Beklememeliymişiz

Bir Süre Daha Grand Theft Auto 6 Haberi Beklememeliymişiz

HABER OYUN

27.03.2020 15:15


Geçen hafta Rockstar Games'e dair çeşitli söylentiler çıkmıştı duymuşsunuzdur. Buna göre Rockstar'ın geçen gün yeni Grand Theft Auto 6 oyununu duyurmuş olması gerekiyordu ama tabii ki öyle bir şey olmadı. Bazıları bunun ufak bir gecikme olduğunu, Rockstar'ın hala daha bu hafta içinde GTA 6 duyurusuyla karşımıza çıkacağını düşünse de Kotaku'dan Jason Schreier daha bir süre yeni GTA ile ilgili haber almayacağımı söyledi.

Bu tür söylentilerde Schreier'ın söyledikleri önem kazanıyor çünkü kendisi gerçekten de son derece güvenilir bir kaynak. Neredeyse her stüdyo içerisinde bilgi alabildiği isimler var. Dolayısıyla 4chan'dan yayılan rasgele söylentilere inanmak yerine kendisine inanmak çok daha mantıklı.

Burada dikkat çeken bir nokta da Schreier'in kendisine yöneltilen soruya GTA 6'nin varlığını yalanlayan bir cevap vermemiş olması. Eğer Rockstar aktif olarak GTA 6 üzerinde çalışmıyor olsaydı daha önce de çeşitli defalar örneklerini gördüğümüz üzere "henüz ortada böyle bir oyun yok" diye açıklardı.

Elbette hepimiz Rockstar'ın Grand Theft Auto 6 üzerinde çalıştığını biliyoruz, oyun üzerinde çalışan bazı isimlerin CV'lerine GTA 6 ismini ekleyip çıkarmaları gibi sızıntılarla karşılaştık. Ancak oyunu resmi olarak öğrenmemize daha çok var, hele ki corona virüs belası yüzünden stüdyoların da zor günler geçirdiğini düşünürsek yakın zamanda böyle bir haber beklemek aşırı iyimser olurdu.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.