Blizzard oyuncularına duyurdu: Efsane oyun sonunda mobile taşınıyor! | Enuygunoyun.com Türkiye'nin Güvenilir Oyun ve Epin WhatsApp Destek

Blizzard oyuncularına duyurdu: Efsane oyun sonunda mobile taşınıyor!

Blizzard oyuncularına duyurdu: Efsane oyun sonunda mobile taşınıyor!

Blizzard oyuncularına duyurdu: Efsane oyun sonunda mobile taşınıyor!

HABER OYUN

04.02.2022 19:43

Akıllı telefon ve tabletler yaygınlaştıkça, hayatımızdaki yeri de zamanla arttı. Bundan 5-10 yıl öncesine kadar, ağırlıklı olarak internette vakit geçirmek ve arkadaşlarımızla iletişim kurmak amacıyla kullandığımız bu cihazlar günümüzde neredeyse bilgisayar ile aynı deneyimi sunar hale geldi.

Yıllar içinde gerçekleşen bu gelişim, oyun sektörünü de etkiledi. Şu ana kadar PUBG, Call of Duty ve Battlefield başta olmak üzere dünyada ses getiren oyunların Android ve iOS versiyonları çıktı. Mobil oyun dünyasına adım atacak son yapımın, Blizzard’ın efsane MMORPG serisi World of Warcraft olacağı duyuruldu.

Blizzard00

 

Warcraft Mobile, 2022’de geliyor

Microsoft’un 68,7 milyar dolara satın aldığı Activision-Blizzard, 2021’in dördüncü çeyreğine ilişkin mali durum raporunu açıkladığı sırada iyi haberi verdi. Blizzard, telefon ve tabletler için yeni bir Warcraft oyunu üzerinde çalıştığını doğruladı.

 

Aslında efsane MMORPG serisinin mobile geleceği yönündeki iddialar 2017 yılından beri gündemde dolaşıyor. Ancak Blizzard cephesi bu noktada sessizliğini koruyordu ve kesin bir bilgi paylaşmamıştı. Şirket oyuncuların merakla beklediği o gelişmeyi nihayet açıkladı. Aktarılan bilgiye göre Warcraft Mobile, 2022 yılı içerisinde çıkacak.

Oyunun özellikleri hakkında ise henüz somut bir detay bulunmuyor. Ancak iddiaya göre Blizzard, Warcraft Mobile için Pokemon GO benzeri bir Artırılmış Gerçeklik (AR) deneyimi tasarlamayı düşünüyor. Ek olarak oyuncular için ‘çoklu Warcraft mobil deneyimi’ geliştirdiği de biliniyor. Bu da, merakla beklenen yapımın çok yönlü olabileceği ihtimalini doğuruyor.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.