Epic Games'ten Dev Yayıncılık Atağı! | Enuygunoyun.com Türkiye'nin Güvenilir Oyun ve Epin WhatsApp Destek

Duyuru

Enuygunoyun.com Yeni Tasarımı İle Hizmetinizde. Ürünlerimizde Yüzde 20 Varan İNDİRİMLER !!!

Epic Games'ten Dev Yayıncılık Atağı!

Epic Games'ten Dev Yayıncılık Atağı!

Epic Games'ten Dev Yayıncılık Atağı!

HABER OYUN

27.03.2020 04:45


Epic Games'ten Dev Yayıncılık Atağı!


Epic Games az önce oldukça heyecan verici bir duyuru yaptı ve Remedy Entertainment, Playdead ve genDESIGN'ın Epic Games Publishing ile yayıncılık anlaşması imzaladıklarını duyurdu.

Max Payne, Alan Wake, Control gibi isimlerle tanıdığımız Remedy Entertainment, Limbo ve Inside'ın geliştiricisi Playdead, kariyerinde Ico, Shadow of the Colossus, The Last Guardian gibi oyunların bulunduğu Fumito Ueda'nın firması genDESIGN, yeni oyunlarını Epic Games Publishing altında yayınlayacaklar. Tüm bu firmalar sahip oldukları tüm fikrimülk haklarını koruyacaklar, tüm fonlamaları Epic tarafından karşılanacak ve elde edilen karın da P'sini alacaklar.

Buradaki "tüm fonlamalar" kısmı önemli çünkü Epic Games Publishing oyunların geliştirme maliyetlerinden geliştirici maaşlarına, reklam harcalamalarından yerelleştirme tüm gider kalemlerini tamamen üstlenecek ve bu stüdyoların cebinden beş kuruş çıkmayacak.

Günün erken saatlerinde Remedy iki yeni oyun üzerinde çalıştığını, bunlardan birinin çok platformlu bir AAA oyun, ikincisinin ise aynı seride geçecek daha küçük ölçekli bir oyun olduğunu duyurmuş; yayın için kiminle anlaştıklarını ise "ileriki saatlerde açıklanacak" diyerek gizli tutmuştu.

Önümüzdeki aylarda konuyla ilgili daha çok bilgi verilecek ve yeni ortaklar ve oyunlar da duyurulacakmış. Her üç stüdyonun da son derece başarılı isimler olduğunu düşünürsek Epic Games'i yine uzun süre konuşacakmışız gibi duruyor.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.