Epic Store’da Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu: Gone Home ve Hob | Enuygunoyun.com Türkiye'nin Güvenilir Oyun ve Epin WhatsApp Destek

Duyuru

Enuygunoyun.com Yeni Tasarımı İle Hizmetinizde. Ürünlerimizde Yüzde 20 Varan İNDİRİMLER !!!

Epic Store’da Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu: Gone Home ve Hob

Epic Store’da Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu: Gone Home ve Hob

Epic Store’da Gelecek Haftanın Ücretsiz Oyunları Belli Oldu: Gone Home ve Hob

HABER OYUN

27.03.2020 15:26


Epic Store’un haftalık ücretsiz oyun kampanyasının önümüzdeki hafta hangi oyunlarla devam edeceği belli oldu; Gone Home ve Hob. Her iki oyun da başarılı bağımsız yapımlardan.

Gone Home, 2013 yılında çıkan ve ‘yürüme simülasyonu’ tarzı oyunlar arasında dikkat çeken yapımlardan birisi. Metacritic’te paylaşılan 56 incelemenin ortalaması 86 puan. Bu tarza ilgi duymayanların dahi bir şans vermesi gerektiğini düşünmekteyim.

Hob ise, Torchlight ve Torchlight II ile tanıdığımız Runic Games’in 2017’de bizlerle buluşturduğu bir aksiyon-macera oyunu. Metacritic’te paylaşılan 29 incelemenin ortalaması 76 puan. Torchlight serisini sevenler için zaten firmanın referansı iyi. Torchlight 3 için bekleyişimiz devam ederken, halen göz atmadıysanız bu vesileyle Hob'a da bakabilirsiniz.

Her iki oyun da 2-9 Nisan tarihleri arasında Epic Games Store’dan ücretsiz olarak temin edilebilecek. Bu hafta olduğu gibi önümüzdeki hafta da bu ikilinin yanına sürpriz bir oyun eklenecek mi bakalım.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.