Microsoft Flight Simulator'da Gerçek Hava Trafik Verileri Kullanılacak | Enuygunoyun.com Türkiye'nin Güvenilir Oyun ve Epin WhatsApp Destek

Microsoft Flight Simulator'da Gerçek Hava Trafik Verileri Kullanılacak

Microsoft Flight Simulator'da Gerçek Hava Trafik Verileri Kullanılacak

Microsoft Flight Simulator'da Gerçek Hava Trafik Verileri Kullanılacak

HABER OYUN

27.03.2020 15:59

Microsoft Flight Simulator'dan gelen her haber bizleri etkilemeye devam ediyor. Gerçekçiliğin ön planda olacağı oyun, tahmin ettiğimizden çok daha fazla gerçek dünya verisi kullanacak. Asobo CEO'su Sebastian Wloch'un bu verileri açıkladığı yeni videoda, çevrimiçi modun ne kadar etkileşimli olacağı paylaşılmış.

Bu mod üzerinde oyun, gerçek hava trafik verilerini kullanarak belirli bölgelerde yoğun trafikler yaratacak. Eğer oyunu offline modda oynamak isterseniz bu kontrolleri yapay zeka sağlayacak. Örneğin New York'a yapacağınız iniş için pistin boşalmasını beklemeniz gerekecek. Aynı durum kalkış yaparken taxi sıranızı beklemenize de yol açacak.

Eğer oyuncular "Live Players" moduna giriş yaparsa gerçek hava verilerinin kullanımı da devreye girecek. Yani oyun içerisinde bir bölgede sizleri karşılayan hava durumu gerçek dünyada da aynı olacak.Tabi isterseniz oyunu "All Players" modu ile de oynayabileceksiniz. Bu mod sayesinde oyundaki her koşulu kontrol etme imkanınız olacak. 

Açıkçası MFS şimdiden bizleri heyecanlandırmış durumda. Serinin tutkunlarının merakla beklediği oyun Ekim ayında çıkış yapacak.

 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.