En Ucuz Free Fire - FREE FRE GLOBAL ID YÜKLEME Ürünleri WhatsApp Destek

Free Fire / FREE FRE GLOBAL ID YÜKLEME

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

0

Yorumlar ( 0 )

Free Fire 100 + 10 Diamond

Var

0

-

25.00

19.00

Free Fire 210 +21 Diamond

Var

0

-

50.00

40.00

Free Fire 530 + 53 Diamond

Var

0

-

100.00

90.00

Free Fire 1080+108 Diamond

Var

0

-

200.00

179.00

Free Fire 2200 +220 Diamond

Var

0

-

400.00

360.00

Free Fire, mobil platformda oynanan en iyi hayatta kalma savaş oyunudur. Her 10-dakikalık maç oyuncuyu, hayatta kalmaya çalışan diğer 49 kişiyle aynı ıssız adaya atar. Oyuncular başlangıç noktalarını paraşütleriyle seçebilir ve güvenli nokta içerisinde hayatta kalmayı hedefler. Uçsuz bucaksız bu haritada araçları kullan, siper al veya otların altına girerek bir kamuflaj ustası ol. Diğerlerini tongaya düşür, ele ve hayatta kal!

Free Fire nedir?

Free Fire, 2017 yılında Garena tarafından Android ve iOS cihazlar için yayınlanan, battle royale türünde bir mobil oyundur. Dünya çapında 450 milyon üyesi ve günlük ortalama 100 milyon aktif oyuncusu bulunan Free Fire, 2019 ve 2020 yıllarında en çok indirilen mobil oyunlardan biri oldu.

Free Fire Elmas nedir? Free Fire Elmas ne işe yarar?

Free Fire Elmas, Free Fire oyununda oyun içi mağaza alışverişlerinde kullanılan para birimidir. Free Fire’da her ay başında düzenlenen sezonlar için Fire Pass satın almaya da yarayan Free Fire Elmas ile oyun mağazasından silah, sandık, kıyafet, ekipman dahil birçok her öğeyi satın alabilirsiniz. Ayrıca Free Fire Elmas ile oyun içerisinde yer alan Şans Otomatı’nı da çevirebilirsiniz.

Free Fire Elmas nasıl kullanılır? 

Enuygunoyun.com'dan satın aldığınız Free Fire Elmas kodunu kullanmak için aşağıdaki adımları takip etmelisiniz.

 1. Free Fire’daki oyuncu kimliğinizi, oyun içerisinde yer alan "Profil" kısmından öğrenin.
 2. Tarayıcınızdan https://ggtopup.com/ sitesine gidin.
 3. Free Fire seçeneğine tıklayın.
 4. Oyuncu ID seçeneğine tıklayın.
 5. Oyuncu ID’nizi ilgili alana girin ve Giriş butonuna tıklayın.
 6. Enuygunoyun.com’dan satın aldığınız Free Fire Elmas kodunu Kart Şifresi yazan alana girin ve Onayla butonuna tıklayın.
 7. Tebrikler! Ödemeniz başarıyla gerçekleşti. Satın aldığınız kadar Free Fire Elmas, oyun hesabınıza yüklendi.

 

Free Fire nasıl oynanır? Free Fire oyununda amaç nedir?

Free Fire, üçüncü şahıs nişancı bakış açısıyla oynanan, çevrimiçi aksiyon-macera battle royale türünde bir mobil oyundur. Oyun, maksimum 50 oyuncunun uçakla paraşütten seçtikleri noktaya düşmesiyle başlar. Oyuncular düştükleri haritada silah ve ekipman toplayarak hayatta kalma mücadelesi verir. Free Fire oyunundaki amaç, zamanla küçülen güvenli bölgede kalarak diğer oyunculara karşı üstünlük sağlayarak hayatta kalan tek kişi veya tek takım olmaktır. Free Fire’da oyuncular dilerse tek başlarına dilerse 4 kişilik takımlarıyla birlikte maceraya atılabilir. Free Fire, takım oyuncularının birbirleriyle sesli iletişim kurabilecek teknik alt yapıya sahiptir.

Free Fire’da BermudaKalahari ve Purgatory adında 3 farklı harita ve 33 farklı karakter bulunmaktadır. Fırlatıcılar (Launcher), Makinalı Tüfekler (LMG), Hafif Makinalı Tüfekler (SMG), Yakın Dövüş Ekipmanları (Melee), Saldırı Tüfekleri (AR), Tabancalar (Pistol), Av Tüfekleri (SG), Keskin Nişancı Tüfekleri (SR) ve Arbalet (Crossbow) olmak üzere 9 farklı türde toplam 49 adet silah bulunmaktadır.

Free Fire Elmas nereden alınır?

Enuygunoyun, Free Fire oyununun yayıncısı Garena ile doğrudan sözleşmeli olarak Free Fire Elmas satışı yapmaktadır. Bu nedenle Enuygunoyun.com'dan alınan Free Fire Elmas e-pinlerinde problem yaşanma ihtimali yoktur. Dolayısıyla ihtiyaç duyduğunuz Free Fire Elmas e-epinlerini Enuygunoyun.com'dan güvenle satın alabilirsiniz.

Free Fire Elmas fiya

 

Enuygunoyun.com’da, 100 + 50 Free Fire Elmas, 210 + 105 Free Fire Elmas, 530 + 265 Free Fire Elmas, 1.080 + 540 Free Fire Elmas, 2.200 + 1.100 Free Fire Elmas olmak üzere 5 farklı denomda bulup satın alabileceğiniz Free Fire Elmas fiyatları Garena’nın Türkiye’de uygulanmasını istediği satış fiyatlarıdır.

Free Fire Elmas nerelerde geçerlidir?

Enuygunoyun.com'dan satın alacağınız Free Fire Elmas, sadece Avrupa, Türkiye sunucusu için geçerlidir. Free Fire Elmas sadece Free Fire oyununda kullanılabilir

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.