En Ucuz Point Blank - Point Blank - TG Ürünleri | Enuygunoyun.com Türkiye'nin Güvenilir Oyun ve Epin WhatsApp Destek

Duyuru

Enuygunoyun.com Yeni Tasarımı İle Hizmetinizde. Ürünlerimizde Yüzde 20 Varan İNDİRİMLER !!!

Point Blank / Point Blank - TG

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

0

Yorumlar ( 0 )

900 TG Epin

Var

0

10.00

1,800 TG Epin

Var

0

20.00

4,500 TG Epin

Var

0

40.00

10,400 TG Epin

Var

0

90.00

21.000 TG Epin

Var

0

170.00

Point Blank, bir FPS oyunudur. Oyunda, haklarını arayan azınlıkların oluşturduğu Free Rebels grubu ve bu gruba karşılık vermesi için oluşturulan CT-Force örgütü bulunmaktadır. Diğer grupla daha güçlü mücadele edebilmek için Point Blank marketinde bulunan itemlere ihtiyaç vardır. Point Blank marketlerde ise Point Blank TAM Gold (TG) kullanılır. Point Blank TG fiyatlarını burada bulabilir, güvenle Point Blank TG satın alabilirsiniz.

Point Blank Nedir?

Point Blank, Güney Koreli oyun şirketi Zepetto tarafından 2008 yılında geliştirilen bir FPS oyunudur. Point Blank'in Türkiye ve Azarbeycan'daki yayıncısı ise Nfinity Games'tir.

Point Blank nasıl oynanır? Oyund amaç nedir?

Point Blank oyununda, haklarını arayan azınlıkların oluşturduğu Free Rebels grubu ve bu gruba karşılık vermesi için oluşturulan CT-Force örgütü bulunmaktadır. Point Blank, bu iki ekibin birbirlerine üstünlük kurma mücadelesi olarak kurgulanmıştır.

İleri seviyede gerçekçi bir oyun olmayı başaran Point Blank, yıkılabilir duvarlar, patlayabilen arabalar gibi değişik alanlar sunmaktadır ve bu alanlar sürekli değişmektedir. Silah sesleri, tepkileri gibi sese ve harekete duyarlı her şey bu oyunda gerçekle birebir aynıdır.

Free Rebels grubundaki karakterler: Caiman Grey, Red Bulls, D-Fox, Viper Red, Tarantula, RicaCT-Force ekibindeki karakterler: Wolf, Acid Pol, Keen Eyes, Chou, Leopard, Hide.

Point Blank TG nedir?

Point Blank TG, Point Blank oyununda market alışverişlerinde kullanılan para birimidir.

Point Blank TG fiyatları

5 farklı denomda Point Blank TG bulunmaktadır. 900 TG, 1800 TG, 4500 TG, 10.000+400 TG ve 20000+1000 TG şeklinde denomlarda bulup satın alabileceğiniz Point Blank TG'lerin fiyatları, Nfinity Games'in Türkiye'de uygulanmasını istediği fiyatlardır.

Point Blank TG satın al, Point Blank TG al, Point Blank TG, Point Blank TAM Gold satın al, Point Blank TAM Gold al, Point Blank TAM Gold

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.