Pubg Mobil UC Satın Al - Epin Fiyatları Tıkla Hemen Satın Al WhatsApp Destek

Pubg Mobile / Pubg Mobile UC E-PİN

Ürünler

Açıklama

Nasıl Kullanırım

19

Yorumlar ( 19 )

PUBG Mobile, Tencent Games tarafından yayınlanan battle royale türünde ücretsiz bir mobil oyundur. PUBG Mobile UC (Unknown Cash) oyun içi satın alımlar için kullanılan para birimidir. PUBG Mobile UC fiyatlarını burada bulabilir, güvenle PUBG Mobil UC satın alabilirsiniz. Enuygunoyun.com'da satılan PUBG Mobile UC'ler sadece Türkiye'de geçerlidir ve https://www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm adresine, oyundaki oyuncu kimliğiyle (character id) giriş yapabilen PUBG Mobile oyuncuları tarafından kullanılabilir.

1 ) https://www.midasbuy.com/ot/redeem/pubgm sayfasına giriş yapınız. Gelen ekranda PUBG Mobile oyun ID’nizi yazın ve OK’ a tıklayınız.

2 ) Redeem gift kısmına Sitemizden almış olduğunuz Kodu yazınız. OK butonuna tıkladıktan sonra açılan Redeem this item pencersine OK' a tıklayınız.

3 ) 225 Uc 485 Uc 1232 Uc 2679 Uc Yükleme yapabilmek için Midasbuy sayfasına gidin ID yazın Razer Gold Pini tıklayın; UC Miktarını seçin sistem gelen  Razer Gold Pin seri no ve pini yazın OK tuşuna basın hesaba yükleme olacaktır. 

4)  https://www.midasbuy.com/ot/redeem/pubgm

avatar
 • Hızlı Teslimat

  7 gün 24 saat alış ve satış işlemleriniz anında gerçekleştirilir.

 • Güvenli Alışveriş

  3D ve SSL güvencesiyle dilediğiniz ödeme yöntemini kullanabilirsiniz.

 • Uygun Fiyat

  İndirimli ve en uygun fiyatlarla alışverişin keyfini sizde çıkarın.

 • Müşteri Memnuniyeti

  Müşterilerimize kaliteli hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz.